Skatekampioenschappen 2013

IJsclub Otweg en De Gouwe Streek

Afgelopen maandag 16 september 2013 zijn de skate-clubkampioenschappen verreden als afsluiting van het zomerseizoen van IJsclub Otweg. Deze kampioenschappen worden gezamenlijk met de Waddinxveense vereniging De Gouwe Streek georganiseerd en vinden plaats op het parkeerterrein van het beursgebouw op het ITC.

De regen zorgde een week eerder voor uitstel, maar in deze laatste les van het seizoen redden we het net droog. Van de 61 skeeleraars waren er ondanks het matige weer en de geblokkeerde hefbrug 41 deelnemers. Ook vele ouders waren aanwezig om de kids aan te moedigen. na afloop volgde de prijsuitreiking door Kitty en Theo.

Onderstaand de uitslag per categorie:

Naam Cat. Tijd
Rick van der Spek 2006 1,16,30
Lizz de Jong 2006 1,18,67
Saar Russcher 2006 1,18,68
Olivia Hooftman 2006 1,28,60
Sepp van Diemen 2006 1,29,09
Bart van Wijk 2006
Lis van Reeuwijk 2006
Naam Cat. Tijd
Mathijs Molenaar 2005 1,04,69
Nathan Bosman 2005 1,11,72
Daan van der Spek 2005 1,11,81
Noortje van der Spek 2005 1,18,60
Jeroen Kuiper 2005 1,21,88
Wouter van der Voort 2005 1,25,75
Maartje van Lange 2005 1,34,53
Filou Frinking 2005 1,42,15
Berend Boer 2005
Esra Middel 2005
Naam Cat. Tijd
Robbert Budgen 2004 1,08,84
Arie van Klaveren 2004 1,20,69
Anniek van Boxtel 2004
Sander den Ouden 2004
Mels Kersbergen 2004
Nils van Reeuwijk 2004
Naam Cat. Tijd
Julian Buitenhuis 2003 54,00
Jasper van de Velde 2003 57,50
Jasmijn Hooftman 2003 57,84
Kim van Wijk 2003 1,00,70
Evi de Heer 2003 1,01,28
Suus van Wijk 2003 1,02,93
Sophie Fijn 2003 1,05,00
Vigo van Diemen 2003 1,09,47
Daan Kuipers 2003 1,11,16
Stephene v/d Post 2003  
Kasper van Boxtel 2003
Naam Cat. Tijd
Lars Beukenkamp 2002 1,01,00
Ilse van der Voort 2002 1,23,21
Christel Tekelenburg 2002
Marielle van Kleef 2002
Jochem Zant 2002
Naam Cat. Tijd
Roy Hoogendoorn 2001 48,12
Tom Beukenkamp 2001 55,41
Lianne Koetsier 2001 55,90
Bas Stolwijk 2001 1,01,19
Marylene Buitenhuis 2001 1,01,58
Bert van Lange 2001 1,02,60
Danique Buitenhuis 2001 1,17,10
Elise Bosman 2001
Annemarie Kersbergen 2001
Naam Cat. Tijd
Stefan de Pater 2000 50,90
Marije Hijman 2000 54,12
Renske Zant 2000 55,20
Sabine van der Voort 2000 1,02,69
Inge de Heer 2000
Naam Cat. Tijd
Aron Bosman 1999 43,50
Vincent Streng 1997 51,06
Patricia Zuhr 1998 52,31
Mike Smits 1999 54,34
Rico Scholten 1997
Hannah Treep 1998
Bart Leeuwestein 1999
Wouter Begeer 1999