Skatekampioenschappen 2014

IJsclub Otweg en De Gouwe Streek

Maandag 8 september 2014 zijn de skate-clubkampioenschappen verreden als afsluiting van het zomerseizoen van IJsclub Otweg. Deze kampioenschappen worden gezamenlijk met de Waddinxveense vereniging De Gouwe Streek georganiseerd en vonden voor het eerst plaats op onze nieuwe combibaanaccommodatie aan het Paddegat in Boskoop.

Wederom zo’n 60 deelnemers en ook “het 2e uur” had haar eigen kampioenschap met een combinatieklassement.  Ook vele ouders waren aanwezig om de kids aan te moedigen. Op 15 september volgde de prijsuitreiking.

Onderstaand de uitslag per categorie:

Naam   Cat. Tijd
Florence Buitenhuis 2007/2008 1:01.00
Amber Koetsier 2007/2008 1:06.25
Amber Boer 2007/2008 1:06.66
Merel Boer 2007/2008 1:11.07
Hanna Budgen 2007/2008 1:12.34
Ilze Nugteren 2007/2008 1:26.66
Jet Russcher 2007/2008 1:29.18
Nout Groenendijk 2007/2008
Voornaam   Cat. Tijd
Mathijs Hulst 2006 0:51.16
Saar Russcher 2006 0:55.09
Annabel Dufais 2006 0:55.56
Lizz Jong de 2006 0:56.30
Lennard Baan 2006 1:00.91
Pascalle Rijnbeek 2006 1:01.03
Olivia Hooftman 2006 1:01.25
Lis Reeuwijk van 2006 1:01.28
Sepp Diemen van 2006 1:01.59
Hessel Weerheim 2006 1:05.48
Britt Hofstee 2006 1:07.65
Sophie Nugteren 2006 1:11.59
Bart Wijk van 2006
Voornaam   Cat. Tijd
Mathijs Molenaar 2005 0:45.22
Nathan Bosman 2005 0:49.78
Jeroen Kuiper 2005 0:51.22
Berend Boer 2005 0:52.19
Daan Spek van der 2005 0:56.50
Tessa Wal van der 2005 0:57.94
Danique Buitenhuis 2005 0:57.97
Noortje Spek v/d 2005 0:59.47
Wouter Voort v/d 2005 1:01.10
Anouk Ruiter de 2005 1:01.34
Job Meer van de 2005 1:01.91
Emi Berg van den 2005 1:03.50
Maartje Lange van 2005 1:05.97
Daniel Borst 2005 1:32.12
Nick Harkes 2005
Sjoerd Lourier 2005
Voornaam   Cat. Tijd
Robbert Budgen 2004 0:48.81
Mattias Pater de 2004 0:49.00
Rosalie Verlaan 2004 0:49.89
Arie Klaveren van 2004 0:51.04
Rozanne Vos de 2004 0:51.61
Nils Reeuwijk van 2004 0:52.09
Heleen Pater de 2004 0:52.88
Thomas Vliet van 2004 0:54.50
Sjors Groenendijk 2004 0:55.37
Laureen Weerheim 2004 0:59.50
Merrel Veen van 2004 1:06.03
Anniek Boxtel van 2004 1:12.31
Leann Bresser 2004 1:16.94
Noa Kastelijn 2004 valpartij
Lisa Korporaal 2004
Voornaam   Cat. Tijd
Woud Lourier 2003 0:43.28
Ilse Hoogendoorn 2003 0:46.00
Floortje Tamerus 2003 0:50.04
Kasper Boxtel van 2003 0:50.81
Matthias Louws 2003 0:51.00
Daan Kuipers 2003 0:52.81
Rick Spek van der 2003 0:53.87
Vigo Diemen van 2003 0:54.40
Kim Wijk van 2003
Voornaam   Cat. Tijd
Hilde Houtzager 2002 0:42.53
Jochem Zant 2002 0:47.12
Lars Beukenkamp 2002 0:47.25
Christel Tekelenburg 2002 0:58.63
Voornaam   Cat. Tijd
Stefan Pater de 2000/2001 0:38.04
Bert Lange van 2000/2001 0:45.10
Kevin Borg 2000/2001 0:48.91
Sam Groennou 2000/2001

 

Skatekampioenschappen 2014

2e uur totaaltijden (300 + 900 meter samen)

 

voornaam achternaam Cat. Tijd
Melanie Maas 1997 74,66
Marije Hijman 2000 86,11
Renske Zant 2000 92,32
Sabine Voort van der 2000 108,99
Hannah Treep 1998
Anique Greft van der 1997
Patricia Zuhr 1998
Elina Koetsier 1999
Lianne Koetsier 2001
voornaam achternaam Cat. Tijd
Aron Bosman 1999 66,88
Roy Hoogendoorn 2001 70,79
Julian Buitenhuis 2003 80,05
Frans Hamm b.m. 80,26
Hajo Houtzager b.m. 80,95
Stefan Pater de b.m. 80,99
Pieter Herbert 2000
Auke Berg van de 2000
Smits Mike 1999
Tom Beukenkamp 2001