Skatekampioenschappen 2015

IJsclub Otweg en De Gouwe Streek

Maandag 7 september 2015 zijn de skate-clubkampioenschappen verreden, een week voor de echte afsluiting van het zomerseizoen. Wel 60 pupillen en junioren stonden aan de start en ondanks donkere wolken, bleef het nagenoeg droog. Vele aanmoedigingen van de meegekomen supportersschare werd door de pupillen twee keer een ronde op tijd gereden, de snelste telde voor het klassement in 6 categorien.

Bij de junioren werden een sprint, een ronde en een marathon gereden. Na afloop werden de medailles direct uitgereikt aan de pupillen door Voorzitter van IJsclub Otweg Jeroen van Vliet en bij de junioren door Theo Zijlstra van De Gouwe Streek.

Onderstaand de uitslag per categorie:

Plaats Naam Categorie Tijd
1 Jort Baas 2008/2009 0.58.47
2 Amber Koetsier 2008/2009 0.59.38
3 Jasmijn Merrienboer van 2008/2009 1.01.69
4 Ruben Kooij van de 2008/2009 1.03.84
5 Saranne Baan 2008/2009 1.19.06
6 Twan Molenaar 2008/2009 1.21.38
7 Bob Russcher 2008/2009 1.24.37
1 Florence Buitenhuis 2007 0.58.28
2 Hanna Budgen 2007 1.03.72
3 Jet Russcher 2007 1.05.19
4 Maud Leeuwen van 2007 1.05.59
5 Ilze Nugteren 2007 1.07.69
6 Lotte Leeuwen van 2007 1.08.54
7 Lisette Welink 2007 1.15.65
8 Rosalyn Ooms 2007 1.24.65
9 Suzanne Visser 2007 1.24.75
1 Lizz Jong de 2006 0.54.56
2 Lennard Baan 2006 0.55.56
3 Maayke Wel van de 2006 0.55.85
4 Saar Russcher 2006 0.58.18
5 Lisa Nienhuis 2006 0.59.97
6 Britt Hofstee 2006 1.00.65
7 Bjorn Bruin 2006 1.03.91
8 Jarno Leeuwen van 2006 1.08.21
9 Stijn Koolmees 2006 1.24.09
1 Mathijs Molenaar 2005 0.40.00
2 Nathan Bosman 2005 0.47.18
3 Joey Aalst van 2005 0.50.84
4 Romee Leeuwen van 2005 0.51.34
5 Daan Spek van der 2005 0.52.15
6 Noortje Spek van der 2005 0.52.97
7 Jeroen Kuiper 2005 0.53.00
8 Tim Bregman 2005 0.56.97
9 Wouter Voort van der 2005 0.57.84
10 Danique Buitenhuis 2005 0.58.00
1 Robbert Budgen 2004 0.39.31
2 Jonathan Kooij van de 2004 0.45.83
3 Lukas Ooms 2004 1.02.97
4 Leann Bresser 2004 1.11.13
1 Junior Verlaan 2003 0.41.93
2 Woud Lourier 2003 0.42.60
3 Rick Spek van der 2003 0.46.35
4 Ijan Dorst 2003 0.48.25

 

 

Naam J / M Tijd 100 Tijd 300 Mar.
1 Melanie Maas M 13.72 35.50 9,1
2 Elina Koetser M 14.00 37.90 6
3 Lianne Koetsier M 14.44 38.18 8
4 Annemarie Kersbergen M 14.82 37.75 7
5 Anique Greft van der M 14.35 39.19 3
6 Hilde Houtzager M 14.65 39.54 4
7 Renske Zant M 15.65 40.03 5
8 Inge Kuiper M 15.22 40.21 2
9 Sabine Voort van der M 15.81 44.90 1
1 Aron Bosman J 12.90 33.63 8,1
2 Roy Hoogendoorn J 14.09 35.07 7
3 Vincent Streng J 12.94 38.19 5
4 Hajo Houtzager J 14,00 37.75 4
5 Tom Beukenkamp J 14.25 37.22 3
6 Jochem Zant J 14.78 39.28 6
7 Bert Lange van J 14.21 39.82 2
8 Lars Beukenkamp J 14.71 40.59 1