UITSLAG CLUBKAMPIOENSCHAPPEN IJSCLUB OTWEG PUPILLEN 2018
Eindstand Voornaam Cat. 250m 250m Puntentotaal
1e Marit Rietveld welp 70,50 60,98 131,48
2e Rosa Visser welp 82,70 77,80 160,50
Eindstand Voornaam Cat. 250m 250m Puntentotaal
1e Maxime Takken pupF 38,70 39,17 77,87
2e Sabine Visser pupF 53,50 53,25 106,75
3e Marit Vermeulen pupF 63,29 68,06 131,35
1e Mees Bouman pupF 44,30 44,60 88,90
2e Luuk van der Bas pupF 52,69 54,45 107,14
Eindstand Voornaam Cat. 250m 250m Puntentotaal
1e Lies van der Valk pupE 41,70 43,44 85,14
2e Madelief Rijnbeek pupE 45,02 44,10 89,12
3e Menthe de Heij pupE 47,52 57,55 105,07
4e Lotte Bontekoe pupE 58,30 55,45 113,75
1e Tristan de Heij pupE 43,70 42,65 86,35
2e Roan Rijkaart pupE 43,80 43,30 87,10
Eindstand Voornaam Cat. 250m 500m Gem.250 Puntentotaal
1e Florence Buitenhuis pupD 36,40 78,50 39,25 75,65
2e Ilze Nugteren pupD 40,48 83,70 41,85 82,33
3e Suzanne Visser pupD 43,89 86,40 43,20 87,09
Eindstand Voornaam Cat. 250m 500m Gem.250 Puntentotaal
1e Sara van der Valk pupC 38,70 78,16 39,08 77,78
2e Femke Vreeburg pupC 45,25 92,84 46,42 91,67
1e Bart van Wijk pupC 34,60 69,80 34,90 69,50
2e Nick Kleijn pupC 47,48 81,52 40,76 88,24
Eindstand Voornaam Cat. 500m 1000m Gem. 500m Gem. 1000m Puntentotaal
1e Milou de Lange pupB 53,35 113,70 26,68 28,43 55,10
2e Roxanne Takken pupB 65,30 129,55 32,65 32,39 65,04
3e Anne de Heij pupB 69,48 148,98 34,74 37,25 71,99
4e Danique Buitenhuis pupB 79,09 162,10 39,55 40,53 80,07
5e Sophie Nugteren pupB 93,95 151,30 46,98 37,83 84,80
Eindstand Voornaam Cat. 500m 1000m Gem. 500m Gem. 1000m Puntentotaal
1e Joey van Aalst pupA 69,15 147,10 34,58 36,78 71,35
Junioren en senioren
Sietse Radder junC
Lars Beukenkamp junC
Junior Verlaan junC
Hilde Houtzager junC
Remon van de Velde junA
Tom Beukenkamp junB
Wesley Houtman Neo sen
Vincent Streng Neo sen
Melanie Maas Neo sen
Hans van Gemeren senioren
Wouter van der Bas senioren

 

Classification 4
Name Cat Club 500 1500 Points
1 74 Remon van de Velde HA2 YC OTWEG 38.46 (1) 2:04.30 (2) 79,893
4 71 Wesley Houtman HN3 YC OTWEG 42.87 (4) 2:14.59 (7) 87,733
11 72 Melanie Maas DN2 YC OTWEG 45.94 (14) 2:19.75 (12) 92,523
22 69 Hans van Gemeren H60 YC OTWEG 49.86 (29) 2:26.73 (17) 98,770
24 78 Hilde Houtzager DC2 YC OTWEG 47.86 (24) 2:33.55 (23) 99,043
27 77 Sietse Radder HC2 YC OTWEG 48.50 (26) 2:38.21 (31) 101,236
28 75 Tom Beukenkamp HB2 YC OTWEG 47.90 (25) 2:41.27 (36) 101,656
34 76 Lars Beukenkamp HC2 YC OTWEG 50.83 (35) 2:41.33 (37) 104,606
35 79 Junior Verlaan HC1 YC OTWEG 50.20 (31) 2:43.39 (38) 104,663
43 73 Vincent Streng HN1 YC OTWEG 53.01 (44) 2:45.13 (43) 108,053
47 70 Wouter van der Bas H40 YC OTWEG 56.29 (50) 2:44.35 (42) 111,073