Juryteam Otweg!

Wedstrijden op De Uithof, leuk! Daar hebben we ook juryleden voor nodig. Helemaal niet moeilijk, wel gezellig. Samen met het ervaren juryteam van Schaatsvereniging Lansingerland vormen wij dit seizoen de jurycombinatie. En nemen we vanaf oktober t/m maart 6 beurten voor onze rekening. Net zoals de bijna dertig andere verenigingen die schaatsen op De uithof. Naast de ouders van wedstrijd rijdende junioren van de vrijdagavond, zoeken we nog een aantal enthousiaste mensen binnen onze vereniging. Iets voor jou? Lees HIER meer en stuur je reactie naar info@ijsclubotweg.nl

Onze sponsoren

Laatste tweets

Milou de Lange heeft zich zaterdagavond in Deventer geplaatst voor het NK! Het NK junioren wordt op 1 en 2 februari… https://t.co/OMEpLsZ8Bz
h J R
@ijsclubotweg
Klassieker Koninklijke Thialf Jeugdwedstrijd en Hilde Houtzager en Milou de Lange deden mee! https://t.co/FphHizjUkU
h J R
@ijsclubotweg
RT @TheoZijlstra: Hilde Houtzager @IJsclubOtweg is op haar verjaardag 2e geworden op het #ZHK
h J R
@ijsclubotweg

Facebook

21 hours ago
Foto's uit het bericht van IJsclub Otweg

Prestaties op de Weissensee

De Weissensee kleurde vandaag geel met maar liefst 11 Otweggers aan ... See more

Clubblad