CK 2021 Inline

Inline-skate kampioenschap 2021

Meer dan 65 jeugdleden van IJsclub Otweg en Schaatsvereniging De Gouwestreek streden vrijdagavond onder ideale weersomstandigheden om de titel tijdens het inline-skate kampioenschap. De kinderen reden een sprint en een one lap onder luide aanmoedigingen van de vele toeschouwers.

Er werd flink gestreden om de kampioenschapstitel van 2021. Goud was er voor Rhodé Grootendorst (DP4), Emma Pelgrim (DP3), Stef Koetsier (HP3), Marit Rietveld (DP2), Siem van der Bas (HP2), Lize van der Hoeven (DP1) Luuk van der Bas (HP1), Amber Koetsier (DKA) Bram van der Hoeven (HKA), Saar Russcher (DJB), Jeroen Kuiper (HJB), Sophie Eijs (DJA) en Lars Beukenkamp (HSA).

Na afloop werd het klassement opgemaakt en werden de medailles uitgereikt per leeftijdscategorie.

 

Uitslag Inline-skate Kampioenschappen 17 september 2021
Dames Pupillen 4
Roepnaam Achternaam Categorie tijd (sec)  tijd (sec) Totaal Plaatsing
sprint one lap (320m)
Rhodé Grootendorst DP4 20,28 65,47 85,75 1
Dames Pupillen 3
Roepnaam Achternaam Categorie tijd (sec)  tijd (sec) Totaal Plaatsing
sprint one lap (320m)
Emma Pelgrim DP3 17,87 53,69 71,56 1
Anna Ewijk van DP3 17,15 55,19 72,34 2
Sarah Wildeboer-Schut DP3 17,88 54,85 72,73 3
Gwen Leeuwen van DP3 17,09 56,09 73,18 4
Sofia Sormani DP3 17,82 55,67 73,49 5
Sophie Woudstra DP3 19,90 58,75 78,65 6
Tessa Rietveld DP3 18,68 60,81 79,49 7
Fleur Rietveld DP3 20,34 61,81 82,15 8
Sophie Berg DP3 19,03 64,07 83,10 9
Marit Heemskerk DP3 19,56 64,94 84,50 10
Babs Hoogeveen DP3 21,37 64,25 85,62 11
Liz Jong de DP3 20,38 65,55 85,93 12
Femke Alkemade DP3 21,57 67,31 88,88 13
Mia Es van DP3 22,02 67,40 89,42 14
Simcha Fischer DP3 21,50 68,75 90,25 15
Noortje Bouman DP3 23,44 68,53 91,97 16
Heren Pupillen 3
Roepnaam Achternaam Categorie tijd (sec)  tijd (sec) Totaal Plaatsing
sprint one lap (320m)
Stef Koetsier HP3 15,62 51,08 66,70 1
Thijs Eijk van HP3 15,60 52,34 67,94 2
Jesse Rijkaart HP3 16,00 57,44 73,44 3
Sam Ewijk van HP3 19,03 59,52 78,55 4
Dave Captein HP3 18,50 63,78 82,28 5
Niek Eijk van HP3 20,00 63,74 83,74 6
Joep Eijk van HP3 20,25 63,72 83,97 7
Bram Veen ter HP3 21,51 64,44 85,95 8
Thorsten Heinrich HP3 24,15 66,16 90,31 9
Dames Pupillen 2
Roepnaam Achternaam Categorie tijd (sec)  tijd (sec) Totaal Plaatsing
sprint one lap (320m)
Marit Rietveld DP2 14,22 46,28 60,50 1
Milou Berg DP2 14,84 47,66 62,50 2
Milou Elstgeest DP2 15,03 50,49 65,52 3
Sophie Zaal DP2 14,40 51,25 65,65 4
Thirsa Grootendorst DP2 18,10 50,69 68,79 5
Lara Stumpe DP2 15,69 54,46 70,15 6
Esmee Wezelenburg DP2 15,97 55,27 71,24 7
Rosa Visser DP2 18,75 61,00 79,75 8
Mara Eijk van DP2 15,53 DNF 15,53 9
Heren Pupillen 2
Roepnaam Achternaam Categorie tijd (sec)  tijd (sec) Totaal Plaatsing
sprint one lap (320m)
Siem Bas van der HP2 14,60 42,90 57,50 1
Abel Plooij HP2 15,44 49,08 64,52 2
Thijmen Rijkaart HP2 17,62 55,75 73,37 3
Dames Pupillen 1
Roepnaam Achternaam Categorie tijd (sec)  tijd (sec) Totaal Plaatsing
sprint one lap (320m)
Lize Hoeven van der DP1 14,60 40,60 55,20 1
Ise Wezelenburg DP1 14,50 46,03 60,53 2
Menthe Grootendorst DP1 17,09 53,05 70,14 3
Heren Pupillen 1
Roepnaam Achternaam Categorie tijd (sec)  tijd (sec) Totaal Plaatsing
sprint one lap (320m)
Luuk Bas van der HP1 13,59 40,11 53,70 1
Jurre Vreeburg HP1 13,56 40,31 53,87 2
Olivier Plooij HP1 13,77 40,29 54,06 3
Mees Bouman HP1 13,00 42,43 55,43 4
Hero Fischer HP1 14,62 45,44 60,06 5
Julian Rijkaart HP1 16,66 53,40 70,06 6
Liam Es van HP1 16,94 53,46 70,40 7
Dames Kadetten
Roepnaam Achternaam Categorie tijd (sec)  tijd (sec) Totaal Plaatsing
sprint one lap (320m)
Amber Koetsier DKA 12,87 36,15 49,02 1
Indra Lowies DKA 12,90 36,78 49,68 2
Ilze Nugteren DKA 14,29 39,09 53,38 3
Nikki Zaal DKA 13,65 43,00 56,65 4
Julia Vergeer DKA 14,06 45,34 59,40 5
Yara Cohen DKA 14,59 46,59 61,18 6
Femke Vreeburg DKA 15,09 48,28 63,37 7
Heren Kadetten
Roepnaam Achternaam Categorie tijd (sec)  tijd (sec) Totaal Plaatsing
sprint one lap (320m)
Bram Hoeven van der HKA 12,59 34,92 47,51 1
Robin Hoogeveen HKA 13,85 39,72 53,57 2
Dames Junioren B
Roepnaam Achternaam Categorie tijd (sec)  tijd (sec) Totaal Plaatsing
sprint one lap (320m)
Saar Russcher DJB 12,31 35,84 48,15 1
Sophie Nugteren DJB 13,53 41,84 55,37 2
Dames Junioren A
Roepnaam Achternaam Categorie tijd (sec)  tijd (sec) Totaal Plaatsing
sprint one lap (320m)
Sophie Eijs DJA 21,17 69,28 90,45 1
Heren Senior
Roepnaam Achternaam Categorie tijd (sec)  tijd (sec) Totaal Plaatsing
sprint one lap (320m)
Lars Beukenkamp HSA 12,69 33,25 45,94 1

 

Onze sponsoren

Twitter

Mooi weer, startklaar! Welkom vanaf 10.00 uur voor de races. #boskoop800 #priksleerace https://t.co/lUBlQ5Yx5P
h J R
@ijsclubotweg
#boskoop800 aanmelden loopt, kom ook!!! Kijk op https://t.co/6QThY3Mk5B https://t.co/y8IEJ1ynG1
h J R
@ijsclubotweg
@IJsclubOtweg: Nog 3 weken...de spectaculaire #Boskoop800 Prikslee Race op 14 mei! Meld je nu aan en lees hoe op https://t.co/6QThY3Mk5B https://t.co/bnMqDMVKD2
h J R
@ijsclubotweg
Nog 3 weken...de spectaculaire #Boskoop800 Prikslee Race op 14 mei! Meld je nu aan en lees hoe op https://t.co/6QThY3Mk5B https://t.co/bnMqDMVKD2
h J R
@ijsclubotweg

Facebook

2 months ago

IJsclub Otweg
Binnen 1 maand tijd twéé hele mooie onderscheidingen voor twee heel bijzondere en zeer gewaardeerde leden van onze IJsclub:Kitty van de Velde en Nico van Harskamp.Ook de Gouwe Koerier heeft hieraan aandacht besteed. ... See MoreSee Less
View on Facebook

Clubblad