Hoofdsponsor

Per 1 januari 2022 is Volvo Hooftman trots hoofdsponsor van IJsclub Otweg. Al heel lang draagt dit van oorsprong Boskoopse bedrijf, nu gevestigd te Waddinxveen, Alphen aan den Rijn en Woerden onze club een warm hart toe. Ook werken wij jaarlijks samen om de Volvo Hooftman fietstocht te organiseren. Het hoofdsponsorschap is aangegaan voor een periode van drie jaar en samen willen wij het schaatsen, fietsen en skaten blijven blijven stimuleren. Dit onder de jeugd, maar ook voor alle andere IJsclub Otweg leden. IJsclub Otweg is namelijk voor jong en oud al 115 jaar de mooiste club van Boskoop en omstreken!

Wij danken de hoofdsponsor Infogroen Automatisering die de afgelopen 3 jaar als zodanig aan IJsclub Otweg verbonden is geweest. Ook met een groot hart voor onze club, Infogroen steunde onze club via diverse  jeugdactiviteiten, projecten en het baanonderhoud.  Gelukkig bijft Infogroen, zoals ook bijvoorbeeld eerdere hoofdsponsor Mastop, onze club op alle fronten volgen en steunen waar dat kan.

Onze sponsoren

Clubblad